GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 5646275
nr 564 6275
Kannor
2 st, Rörstrand, 1800-tal, (1 med nagg), höjd: 17
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 februari 2009
kl 19:37:56
150 kr
250 kr
350 kr
Rörstrand